Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Vatromuha
Vatromuha
Početnik
Početnik
Posts : 20
Join date : 11.01.2023

Kakve igre igrate? Empty Kakve igre igrate?

pet sij 13, 2023 2:57 pm
Zanima me kako birate igre/žanrove koje igrate i zašto birate baš njih?

Npr ja volim kad igra ima dobru priču, i zato najčešće igram RPGove ili JRPGove, i to isključivo singleplayer. Multiplayer mi je užasno dosadan kad ga igram s ljudima koje ne poznajem, a i onda kad ih poznajem, volim da je priča koju pratim zaokružena, što npr. u MMORPG-ovima nije baš slučaj.
Ako je priča dobra, grafika i gameplay su mi manje bitni, što znači da raznorazni "walking simovi" ili pixel art nisu prepreka da bih uživala u nekoj igri. Naravno, različiti ljudi imaju različite prioritete i ukuse, a i definicija dobre priče može se razlikovati od čovjeka do čovjeka. Very Happy

Osim priče, ponekad me pukne i da mi se igra npr. nešto jednostavno, ali zabavno (recimo Ratchet & Clank), ili neki couch multiplayer s frendovima. Čovjeku treba i malo raznolikosti. Very Happy

Kako stoji vaša gaming situacija, zašto igrate i kako birate to što igrate?

Raptileos and Boki93 like this post

Boki93
Boki93
Početnik
Početnik
Posts : 10
Join date : 13.01.2023

Kakve igre igrate? Empty Re: Kakve igre igrate?

pet sij 13, 2023 3:28 pm
Priča mi je najbitnija u igrama , a najviše volim horrore Smile tako da priča nemora bit realna previše al opet volim kad ima neke poveznice sa RL.. npr The Last of Us , Days Gone , RE serijal Very Happy
ali naravno igram i MP Apex,COD,Fifu Very Happy

Raptileos likes this post

Vatromuha
Vatromuha
Početnik
Početnik
Posts : 20
Join date : 11.01.2023

Kakve igre igrate? Empty Re: Kakve igre igrate?

pet sij 13, 2023 4:15 pm
Mene je Last of Us recimo jako ugodno iznenadio. Godinama sam ga izbjegavala igrati jer ja pak ne volim horore i stvarno mi se nije dalo igrat "neku igru sa zombijima", ali onda sam pokleknula pred silnim preporukama frendova i stvarno nisam požalila bila mi je odlična. Dakle jedan dobar primjer kako me čak i igra koja nije u mom žanru može oduševiti pričom i likovima. Kakve igre igrate? 1f44d

Raptileos and hobodad like this post

Black Rider
Black Rider
Stručnjak
Stručnjak
Posts : 15
Join date : 14.01.2023
Age : 34
Location : Galway, Ireland

Kakve igre igrate? Empty Re: Kakve igre igrate?

sub sij 14, 2023 11:10 pm
Volim igrat TPS horor igre kojih je nazalost malo, ove godine su se popravili sa najavljivanjem nekih od njih.. nisam neki od stealth igara iako u horor igrama volim stealth kombinaciju jel stvara napetost...
Vecinom izaberem igre za koje mislim da ce prica bit dobra isto tako i gameplay.. recimo volim da me igra dirne emotivno kao TOLU na samom pocetku ili Nier Automata di sam isplako suze na kraju igre (vecini zavrsetaka)
Naravno da igra mora imat i solidan gamplay, preferiram dobru grafiku i igri kao i svi ali isto tako sam igrao igara koje nisu imale extra grafiku ali su bile zanimljive..

Isto tako sam igrao jako puno WoW recimo ako pricamo o online igrama (u ovom slucaju MMORPG), samo zato sto sam imao dobru ekipu i bilo je plakanja od smijeha uz igru uvijek. Nazalost buduci da sam baziran trenutno samo na konzoli (PS5) takvih igra na konzolama i nema (osim FF14) koju se nije moglo ni kupit jel su ukinuli prodaju buducu da he server bio preopterecen i cekalo se na red za uc ajme meni..

Nisam puno izbirljiv, dam sansu i igrama koje nisu zanr koji ja volim, ako me se dojmi super ako ne zavrisi na polici ko Bloodborne i Demon Souls (totalno nisam za souls igre) ai recimo na drugu stranu nisam ni ljubitelj rouge like igrara pa sam dao sansu Returnal-u (napatio sam se posteno) jel kad sam ja igrao nije bilo save kao sad bila je real rougelike i stvarno sam uzivao u igri iako sam znao umrt masu puta pred samim boss-om pa idemo iz pocetka, ali cisto primjer dam sansu igrama ako prodje prodje..
Sponsored content

Kakve igre igrate? Empty Re: Kakve igre igrate?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.