Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raptileos
Raptileos
Head Admin
Head Admin
Posts : 81
Join date : 03.01.2023
https://www.youtube.com/@RaptileosGaming

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Streaming servisi koje koristite ?!

čet sij 12, 2023 6:19 pm
Ja koristim Netflix i HBO Max , imao sam kratko disney plus ali me nije oduševio Very Happy
Imam čak i prime ali na njemačkom pa ga nepalim baš često,jedino Kralj Queensa samo zato što ima i Audio na ENG Very Happy

Boki93 likes this post

Boki93
Boki93
Početnik
Početnik
Posts : 10
Join date : 13.01.2023

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Re: Streaming servisi koje koristite ?!

pet sij 13, 2023 1:59 pm
Samo Netflix Very Happy

Raptileos likes this post

Vatromuha
Vatromuha
Početnik
Početnik
Posts : 20
Join date : 11.01.2023

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Re: Streaming servisi koje koristite ?!

pet sij 13, 2023 2:24 pm
Netflix i Disney+, a planiram uzeti HBO Max za Last of Us. Osim toga koristim i Plex za streamanje svog sadržaja kojeg imam skinuto lokalno sa "servera" na telku.

Raptileos likes this post

Raptileos
Raptileos
Head Admin
Head Admin
Posts : 81
Join date : 03.01.2023
https://www.youtube.com/@RaptileosGaming

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Re: Streaming servisi koje koristite ?!

pet sij 13, 2023 2:54 pm
Vatromuha je napisao/la:Netflix i Disney+, a planiram uzeti HBO Max za Last of Us. Osim toga koristim i Plex za streamanje svog sadržaja kojeg imam skinuto lokalno sa "servera" na telku.

Pročitam tvoj post i otvorim fb i prva objavaa na naslovnoj :

IGN
20 h ·
A new HBO Max ad-free monthly subscription will now cost a dollar more in the U.S. after the streaming service announced a price increase from $14.99 to $15.99

affraid lol!
Vatromuha
Vatromuha
Početnik
Početnik
Posts : 20
Join date : 11.01.2023

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Re: Streaming servisi koje koristite ?!

pet sij 13, 2023 3:00 pm
Super mi je ideja da plaćam streaming servis i onda još moram gledat reklame. Frende za to imam HRT. Streaming servisi koje koristite ?!  1f485

Raptileos likes this post

Black Rider
Black Rider
Stručnjak
Stručnjak
Posts : 15
Join date : 14.01.2023
Age : 34
Location : Galway, Ireland

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Re: Streaming servisi koje koristite ?!

sub sij 14, 2023 8:57 pm
za sad imam Disney+ sto sam dobio na god dana od Samsunga za djabe i Amazon prime ali vise radi narucivanja stream je samo plus..
Mozda uzmem HBO samo radi TLOU ali nisam siguran jos, ima cimer pa mozda od njega maznem da gledam seriju Very Happy

Raptileos likes this post

Sponsored content

Streaming servisi koje koristite ?!  Empty Re: Streaming servisi koje koristite ?!

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.