Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kalionos
Kalionos
Moderator
Moderator
Posts : 9
Join date : 11.01.2023

Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije Empty Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije

sri sij 11, 2023 8:21 pm
Kaj bi ste preporučili kao neki dobar film ili seriju? Zadnju takvu seriju koju sam pogledao je bila Stranger Things i oduševila me, tražim nešto slično. Čuo sam da je Dark jako dobra serija

Raptileos likes this post

Vatromuha
Vatromuha
Početnik
Početnik
Posts : 20
Join date : 11.01.2023

Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije Empty Re: Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije

čet sij 12, 2023 3:57 pm
Dark je meni bio dobar do treće sezone, onda su ga toliko zakomplicirali da sam odustala. Ali vrijedi makar pogledao i samo prvu!

Malo drugačiji fantasy(?) koji svima preporučujem - The Good Place. Ženska se probudi u zagrobnom životu i shvati da su je zabunom smjestili u raj. Nakon što to shvati, ustrtari se da netko ne bi skužio da je ona tu greškom, i pokušava se svim silama praviti da nije užasna osoba i uklopiti se s ostalim stanovnicima. Iako je setting tako malo fantastičan, a serija je humoristična, glavna fora (meni) jest ta da obrađuje neke filozofsko-moralne teme i stvari poput "što dobru osobu čini dobrom osobom" kroz njeno nastojanje da se uklopi u rajski život. Radila ju je ista ekipa kao Brooklyn 99 pa je nešto slično tome - na površini simpatična i bedasta, ali zapravo stvarno kvalitetna.

Generalni mi je problem s fantasy serijama što, osim što ih ima malo, nema ih baš puno ozbiljno kvalitetnih. Sad Ja još k tome preferiram nešto što nije premračnjački (zato godinama izbjegavam Black Mirror recimo) i u tom slučaju si osuđen na lovable bedaste stvari tipa Legends of Tomorrow, ili raskapanje povijesnih top listi i tuge kad shvatiš da ti je serija koja ti se jako sviđa otkazana prije 15-20 godina (Wonderfalls, looking at you).

Kad smo kod povijesnih top listi - Battlestar Galactica i Doctor Who. Sva sreća pa Doctor Who još uvijek ide, ali to je ipak veća vremenska investicija budući da je sad već trinaesta sezona. Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije 1f60a

Raptileos and Kalionos like this post

Raptileos
Raptileos
Head Admin
Head Admin
Posts : 81
Join date : 03.01.2023
https://www.youtube.com/@RaptileosGaming

Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije Empty Re: Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije

čet sij 12, 2023 6:17 pm
Mislim da spada tu i Umbrella Academy koja je meni bila top,tek sam ju nedavno pogledao i stvarno je top top
i onda još jedna koju sam nedavno tek pogledo Lucifer Very Happy znači oduševljen sam osto.. serija me odbijala zbog netflixovog trailera di lik izlazi iz bazena ovo ono reko kaka je ovo pederč*** hahaha Very Happy al stvarno bolesna serija..
Sad neznam jel to spada u ove tvoje serije koje si naveo tj žanrove Very Happy

Boki93 likes this post

Sponsored content

Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije Empty Re: Preporuke za sci fi/fantasy/supernatural filmove i serije

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.