Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raptileos
Raptileos
Head Admin
Head Admin
Posts : 81
Join date : 03.01.2023
https://www.youtube.com/@RaptileosGaming

Preporuka igara Empty Preporuka igara

pet sij 06, 2023 5:33 pm
Tema u kojoj možete tražiti preporuke igara ili ih podjeliti sa svima..
Kalionos
Kalionos
Moderator
Moderator
Posts : 9
Join date : 11.01.2023

Preporuka igara Empty Re: Preporuka igara

sri sij 11, 2023 7:39 pm
Ako ne govorimo o mainstream igrama, ja bi svoju preporuku dao za Hellblade:Senua's Sacrifice. Genijalna igra smještena u nordijskoj mitologiji, akcija/hack'n'slash sa elementima horora. Dosta je kraća (desetak sati), ali se definitivno isplati uzeti i odigrati onome ko voli taj žanr.

Raptileos and JohnMark like this post

Raptileos
Raptileos
Head Admin
Head Admin
Posts : 81
Join date : 03.01.2023
https://www.youtube.com/@RaptileosGaming

Preporuka igara Empty Re: Preporuka igara

sri sij 11, 2023 7:41 pm
Kalionos je napisao/la:Ako ne govorimo o mainstream igrama, ja bi svoju preporuku dao za Hellblade:Senua's Sacrifice. Genijalna igra smještena u nordijskoj mitologiji, akcija/hack'n'slash sa elementima horora. Dosta je kraća (desetak sati), ali se definitivno isplati uzeti i odigrati onome ko voli taj žanr.

to mi je na piku već neko vrijeme.. na čemu si igro ? jel znaš jel ima ps5 upgread ? 60fps na ps5 ? Smile
Kalionos
Kalionos
Moderator
Moderator
Posts : 9
Join date : 11.01.2023

Preporuka igara Empty Re: Preporuka igara

sri sij 11, 2023 7:55 pm
Ja sam to igrao zadnji put na ps4 prije 2 godine, ali 99% sam siguran da ima ps5 update sa 60fpsa. Odigraj, i da je 30fpsa nećeš požaliti, jedino to što MORAŠ imati slušalice da bi mogao igrati kako spada jer igra koristi 3d binaural sound

Raptileos likes this post

Vatromuha
Vatromuha
Početnik
Početnik
Posts : 20
Join date : 11.01.2023

Preporuka igara Empty Re: Preporuka igara

sri sij 11, 2023 9:29 pm
Mislim da je jedna od glavnih fora sa Senuom to što je igra u nordijsku mitologiju i horor zapravo upakirala pogled iz prvog lica u kako je to imati psihozu - Senua cijelu igru čuje glasove i uvjerena je da je pod nekom kletvom, a zapravo je psihotična. Igru sam odigrala, a uz igru su došli i nekakvi special featurei, između ostaloga i neki "making of" videi u kojem su prikazali kako su developeri blisko surađivali s neuroznanstvenicima i sa ljudima kojima je stvarno dijagnosticirana psihoza, a potonji su nakon triala maltene svi odreda rekli da igra iznimno vjerno prikazuje takvo stanje. Meni priča nije baš nešto super sjela, ali mi je to bio odličan gimmick. Preporuka igara 1f44d
Sponsored content

Preporuka igara Empty Re: Preporuka igara

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.